Hakkımızda

Hakkımızda

Sorunsuz ve kaliteli bir ürün almak istiyorsanız bizi tercih etmek için birçok nedeniniz var.

Genç Konteyner & Prefabrik olarak; müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda üretim yapan ve müşterilerine sunduğu hizmetler konusunda sorunsuz olarak kısa sürede farklı projelere imza atan bir firmayız. Firmamız özellikle yıllardır kazandığı deneyimleri birleştirerek, kaliteli ürün ihtiyacı duyan kişi veya kurumlara hizmet vermeyi hedef edinmiştir. Konteyner adına tüm çeşitler olmak üzere Prefabrik ve Çelik yapılar ile Mobil Mutfak, Mobil Hastane gibi Özel Projeleri de hayata geçirmek üzere faaliyet göstermektedir. Eğer sorunsuz ve kaliteli bir ürün almak istiyorsanız bizi tercih etmek için bir nedeniniz var. Üretimde kullandığımız tüm malzemeler TSE ve CE belgeli sektörün lider markalarıdır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Müşteri beklentilerinin ötesinde mal ve hizmet üreterek, sağlıklı, kaliteli, güvenli, estetik, hızlı, ekonomik ve yaşanabilir barınma çözümleri üretmek.

Ticari faaliyetlerindeki kaliteli üretim felsefesinden ödün vermeden müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına her an cevap verebilecek üstün, kaliteli hazır yapılar üreterek sektörde fark yaratmak, öncü olmak.

CE KALİTE

Belgelerimiz

Language »