Türkçe
  • Türkçe
  • English
  • Arapça
demo

Telefon

0545 247 20 75

0216 487 43 62

Yenişehir Mah.Osmanlı Bulv.

No:10 D:104 Çağdaş iş Merkezi Pendik/istanbul

Kurumsal

Hakkımızda

Genç Konteyner & Prefabrik olarak; müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda üretim yapan ve müşterilerine sunduğu hizmetler konusunda sorunsuz olarak kısa sürede farklı projelere imza atan bir firmayız. Firmamız özellikle yıllardır kazandığı deneyimleri birleştirerek, kaliteli ürün ihtiyacı duyan kişi veya kurumlara hizmet vermeyi hedef edinmiştir. Konteyner adına tüm çeşitler olmak üzere Prefabrik ve Çelik yapılar ile Mobil Mutfak, Mobil Hastane gibi Özel Projeleri de hayata geçirmek üzere faaliyet göstermektedir.

Eğer sorunsuz ve kaliteli bir ürün almak istiyorsanız bizi tercih etmek için bir nedeniniz var. Üretimde kullandığımız tüm malzemeler TSE ve CE belgeli sektörün lider markalarıdır.

Tasarım , Planlama ,İmalat, Montaj ve Teslimine kadar tüm süreçleri ile ilgilnen uzman kadrosu ile yürütülüp en iyi kalite hizmeti vermektedir.

Üretim ilkemiz A kalite ürün üretimi ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garantidir. Düşündüğünüz her proje için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 Kalite Politikası

Misyonumuz

Müşteri beklentilerinin ötesinde mal ve hizmet üreterek, sağlıklı, kaliteli, güvenli, estetik, hızlı, ekonomik ve yaşanabilir barınma çözümleri üretmek.

Vizyonumuz

Ticari faaliyetlerindeki kaliteli üretim felsefesinden ödün vermeden müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına her an cevap verebilecek üstün, kaliteli hazır yapılar üreterek sektörde fark yaratmak, öncü olmak.

Kalite Politikamız

Ürünlerimiz Sertifikalı ve 2 Yıl Garantimiz altındadır.

Kısaca Biz

Tam da hayal ettiğiniz yaşam alanını her bütçeye uygun olarak sizler için üretiyoruz..

İstanbul da prefabrik sektörünün ilk temellerinin atılmasından bu yana geçen teknolojik gelişmeleri ve bilgi tecrübesini harmanlayan firmamız ulusal ve uluslar arası gelişmeleri yakından takip ederek sektörün geleceğine yatırım yapmaktadır. Son teknolojiyi kullanarak modern ofisler, konutlar ve her çeşit yaşam alanları yapmayı hedefleyen Genç Konteyner ve Prefabrik’in vizyonu, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine, en ekonomik bir şekilde inşaat mahalindeki arazi ve doğa koşullarına uygun yapılar sunmaktır.


İletişim

Özel projeleriniz için iletişim formunu doldurunuz. Ekibimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

logo


Yenişehir Mah. Osmanlı Bulv.
No:10 D:104 Çağdaş iş Merkezi
Pendik/istanbul<

0545 247 20 75
0216 487 43 62
info@genckonteyner.com

Blog

Hizmet kalitesi

Ürünlerimiz Sertifikalı ve 2 Yıl Garantimiz Altındadır.

Copyright © Genç Konteyner 2018